Співпраця з адвокатським об’єднанням «Гесторс»

Адвокатське Об’єднання «Гесторс» є компанією, яка надає повний комплекс юридичних послуг, зокрема, у царині корпоративного та комерційного права, злиття та поглинання юридичних осіб, судового супроводу та арбітражу, податкового права, нерухомості, іноземних інвестицій, антимонопольного законодавства, кримінального права, торговельного права та антидемпінгового захисту.

Адвокатське Об’єднання «Гесторс» було засноване у грудні 2011 року з метою надання юридичних послуг приватним та державним бізнес-структурам, зарубіжним компаніям, спільним підприємствам, банкам і міжнародним організаціям. З того часу об’єднання стало унікальною українською компанією, яка пишається собою та своїми досвідченими, енергійними та відданими працівниками, професіоналами своєї справи.

На сьогоднішній день, Адвокатське Об’єднання «Гесторс» займає чільне місце на ринку юридичних послуг України. Всього за кілька років численні українські та зарубіжні клієнти мали змогу пересвідчитись у високих стандартах та якості надання юридичних послуг.

Об’єднання консультує та представляє інтереси великої кількості міжнародних клієнтів з усіх питань українського законодавства. Крім того, тісно співпрацює як з іноземними консульськими установами, так і з посольствами України по всьому світу.

Якість та високі стандарти надання послуг дозволили їм стати активними членами International Bar Association, Employment Law Alliance, European Business Association та Української Асоціації Правників.

В 2011 році між Адвокатським об’єднанням «Гесторс» та Юридичним інститут Прикарпатського національного університету був укладений договір про співробітництво, який заклав міцне підґрунтя для плідної співпраці.

Зокрема така співпраця виявляється в напрямку підготовки, рецензування і публікації наукового, навчально-методичного та практичного спрямування, проведення експертних досліджень та оціночної діяльності щодо правових питань, організації та проведення спільних конференцій, семінарів, круглих столів та інших науково-практичних заходів з правових питань.

Адвокатське об’єднання «Гесторс» також забезпечує:

  • проходження виробничої практики студентами четвертого (ОКР «бакалавр») і п’ятого курсів (ОКР «спеціаліст» і «магістр») Юридичного інституту в юридичній фірмі;
  • підготовку кращих студентів для можливого працевлаштування в юридичній фірмі.
  • виплату щомісячної стипендії в розмірі 500 грн. двом кращим студентам Юридичного інституту за підсумками семестру.

Контакти:

Україна, 01032, м. Київ, вул. Вєтрова, 7-Б, оф. 4

тел. +380 44 234 04 58

тел. +380 44 234 04 98

факс +380 44 234 04 78 info@gestors.com.ua