Список випускників Юридичного інституту (факультету) 1997-2016 рр., яким присвоєно кваліфікацію юриста і видано відповідний диплом з відзнакою

2014-2015 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Андрухів Інна Миколаївна
  2. Мазепа Наталія Володимирівна
  3. Тарас Вероніка Маратівна

ОКР «Магістр»

  1. Вовк Уляна Олександрівна
  2. Гандзюк Тетяна Олегівна
  3. Гарда Іванна Петрівна
  4. Данилюк Христина Іванівна
  5. Колубаєва Ольга Олегівна
  6. Мазур Наталія Богданівна
  7. Марчак Ольга Юріївна
  8. Німащук Михайло Дмитрович
  9. Пилип’юк Ліліана Ростиславівна
  10. Поп Катерина В’ячеславівна
  11. Потяк Вікторія Іванівна
  12. Саветчук Віталій Миколайович
  13. Севч Тетяна Вікторівна
  14. Семенюк Інна Василівна
  15. Старка Андрій Богданович
  16. Чабан Володимир Ігорович

Заочна форма навчання

ОКР «Магістр»

  1. Гайова Олександра Василівна
  2. Довга Мирослава Мирославівна

2013-2014 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Духняк Андрій Степанович
  2. Косар Микола Мирославович
  3. Мокринчук Ольга Ігорівна
  4. Сікірська Тетяна Михайлівна

ОКР «Магістр»

  1. Гресько Василь Васильович
  2. Дутчак Ірина Романівна
  3. Карабінович Василь Васильович
  4. Койдик Дмитро Олександрович
  5. Красій Марія Омельянівна
  6. Кузь Ірина Іванівна
  7. Лесів Андрій Володимирович
  8. Сторожук Андрій Леонідович

Заочна форма навчання

ОКР «Магістр»

  1. Буняк Марія Василівна
  2. Василів Іванна Тарасівна
  3. Дуленчук Надія Миколаївна
  4. Маяковська Соломія Петрівна
  5. Фещук Марта Романівна

2012-2013 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Аннюк Василь Васильович
  2. Барбарис Роман Андрійович
  3. Гавриляк Євгенія Михайлівна
  4. Луциків Марія Іванівна
  5. Мазьнова Аліна Андріївна
  6. Процик Ірина Вадимівна
  7. Фера Віталія Вікторівна

ОКР «Магістр»

  1. Войцеховська Христина Віталіївна
  2. Герман Єлизавета Дмитрівна
  3. Данилюк Леся Романівна
  4. Даниляк Леся Володимирівна
  5. Денега Уляна Петрівна
  6. Захарчишин Юлія Василівна
  7. Іваночко Олеся Богданівна
  8. Назарук Микола Михайлович
  9. Харишин Христина Миколаївна
  10. Петечел Надія Михайлівна
  11. Сигидин Мар’яна Михайлівна
  12. Олійник Маріанна Сергіївна

Заочна форма навчання

ОКР «Магістр»

  1. Аннюк Василь Васильович
  2. Квасниця Ірина Вікторівна
  3. Козлов Максим Миколайович
  4. Шабатура Євгеній Валерійович

2011-2012 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Боднар Вікторія Ярославівна
  2. Кузьмич Марія Ананіївна
  3. Надурак Андрій Богданович

ОКР «Магістр»

  1. Івасишин Діана Григорівна
  2. Киценюк Наталія Ігорівна
  3. Козик Віталій Євгенович
  4. Нижник Галина Олександрівна
  5. Плешинець Микола Васильович
  6. Семеген Зоряна Михайлівна
  7. Семеген Мар’яна Михайлівна
  8. Стельмах Тетяна Василівна
  9. Ярмольчук Марія Миколаївна

Заочна форма навчання

ОКР «Магістр»

  1. Дибель Надія Володимирівна
  2. Ткачівська Ірина Василівна

2010-2011 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Близнюкова Юлія Олександрівна

ОКР «Магістр»

  1. Албу Андрій Аркадійович
  2. Гаргас Оксана Михайлівна
  3. Дутчак Юлія Іванівна
  4. Костур Ольга Дмитрівна
  5. Мандибур Тетяна Андріївна
  6. Остап’юк Соломія Ігорівна
  7. Романюк Наталія Степанівна
  8. Шевчук Любов Володимирівна
  9. Сокорчук Дарія Олегівна

2009-2010 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Вихованець Віталій Вікторович
  2. Вовчук Віталій Юрійович
  3. Данилюк Галина Володимирівна
  4. Задна Роксолана Євгенівна
  5. Корінець Ірина Романівна
  6. Кропельницька Лілія Ігорівна
  7. Назарчук Ірина Петрівна
  8. Осадчук Тетяна Володимирівна
  9. Футерко Василь Любомирович
  10. Шльомак Юліана Василівна

ОКР «Магістр»

  1. Александрович Юлія Ігорівна
  2. Венгринюк Юрій Володимирович
  3. Грицан Зіновій Ігорович
  4. Мадрига Ірина Петрівна
  5. Вельник Василина Михайлівна
  6. Онищенко Ірина Олександрівна
  7. Осадча Галина Владиславівна
  8. Пташник Ірина Романівна
  9. Руда Вікторія Олегівна
  10. Семків Віта Василівна
  11. Таран Ольга Сергіївна
  12. Ульванський Ярополк Ярославович
  13. Шищак-Качак Оксана Остапівна

2008-2009 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Бережницька Оксана Ярославівна
  2. Варшавський Олександр Петрович
  3. Гергелюк Наталія Іванівна
  4. Макуха Надія Ігорівна
  5. Микитин Ірина Михайлівна
  6. Сорока Поліна Валентинівн
  7. Чернеча Наталія Тарасівна

ОКР «Магістр»

  1. Васильєва Вікторія Валентинівна
  2. Горбачевська Анастасія Сергіївна
  3. Дячук Наталія Василівна
  4. Зварич Жанна Ігорівна
  5. Кузнєцова Олеся Михайлівна
  6. Романюк Оксана Василівна
  7. Калашник Наталія Олександрівна
  8. Попкова Вікторія Вікторівна
  9. Петрів Галина Богданівна
  10. Тонієвич Євгенія Дмитрівна

Заочна форма навчання

ОКР «Магістр»

  1. Нижник Олена Олександрівна
  2. Мельникова Олександра Володимирівна

2007-2008 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Батіг Світлана Михайлівна
  2. Гармата Дзвени слава Вікторівна
  3. Жидко Юлія Вікторівна
  4. Когут Оксана Олексіївна
  5. Сорочинська Наталія Василівна

ОКР «Магістр»

  1. Андріїшин Альона Іванівна
  2. Бабецька Іванна Ярославівна
  3. Барабаш Марія Василівна
  4. Бачинська Христина-Марія Сергіївна
  5. Фойтович Іван Іванович
  6. Гончарук Христина Олегівна
  7. Ільків Богдан Васильович
  8. Мендик Наталія Володимирівна
  9. Неміш Наталія Романівна
  10. Скрипничук Тетяна Василівна
  11. Сліпенчук Наталія Андріївна
  12. Ставнича Ірина Михайлівна
  13. Уздейчук Вікторія Ігорівна
  14. Чмихов Юрій Анатолійович

Заочна форма навчання

ОКР «Магістр»

  1. Бельмега Надія Іванівна
  2. Соловйова Ольга Богданівна

2006-2007 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Грицак Ольга Богданівна
  2. Клімова Антоніна Михайлівна
  3. Ковалишин Олександр Романович
  4. Максими Роман Богданович
  5. Труш Мар’яна Ігорівна

ОКР «Магістр»

  1. Білобровка Володимир Степанович
  2. Височан Вікторія Михайлівна
  3. Друк Вікторія Василівна
  4. Журавльова Ольга Михайлівна
  5. Завражна Ірина Григорівна
  6. Круль Святослав Михайлович
  7. Морозова Галина Євгенівна
  8. Мельничук Мар’яна Володимирівна
  9. Палюга Олена Степанівна
  10. Піцик Христина Зіновіївна
  11. Попадинець Христина БОгданівна
  12. Пославська Інна Дмитрівна
  13. Припхан Ірина Ігорівна
  14. Проскурник Тетяна Михайлівна
  15. Радухівська Людмила Любомирівна
  16. Рибчанська Ольга Ігорівна
  17. Соломон Наталія Степанівна
  18. Стефанів Надія Михайлівна
  19. Федорак Леся Миколаївна
  20. Федорів Христина Михайлівна
  21. Шиманська Наталія Станіславівна

Заочна форма навчання

ОКР «Магістр»

  1. Євченко Інна Геннадіївна
  2. Свидрик Володимир Миколайович
  3. Старун Віталій Олексійович

2005-2006 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Білуник Леся Михайлівна
  2. Грицюк Назар Романович
  3. Корецька Руслана Іванівна
  4. Мнишенко Євгенія Сергіївна
  5. Сеняк Мар’яна Романівна

ОКР «Магістр»

  1. Андрусяк Микола Михайлович
  2. Волинець Анна Вікторівна
  3. Гуцуляк Галина Ігорівна
  4. Денисюк Неля Вікторівна
  5. Дерев’янко Ольга Сергіївна
  6. Дожук Ірина Ярославівна
  7. Карпінська-Юрович Ірина Ярославівна
  8. Комбарова Юлія Володимирівна
  9. Кравець Олена Мирославівна
  10. Мазурик Маар’яна Богданівна
  11. Мороз Галина Володимирівна
  12. Стефурак Сергій Олексійович
  13. Хороша-Купчинська Еліна Миколаївна
  14. Яцків Ірина Ігорівна

Заочна форма навчання

ОКР «Магістр»

  1. Кукуєта Людмила Іванівна
  2. Олейняш Еліна Михайлівна

2004-2005 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Ваків Лілія Степанівна
  2. Волощак Назар Орестович
  3. Габлей Наталія Григорівна
  4. Зрайко Олеся Іванівна
  5. Мула Ольга Романівна
  6. Овідійчук Оксана Олександрівна

ОКР «Магістр»

  1. Безкоровайна Вікторія Володимирівна
  2. Вишиванюк Ірина Іванівна
  3. Грицан Ольга Анатоліївна
  4. Дуда Христина Ігорівна
  5. Карпо Ксенія Михайлівна
  6. Кузьмич Олег Ярославович
  7. Купєєва Юлія Валеріївна
  8. Матейко Ірина Вікторівна
  9. Микитин Юрій Іванович
  10. Осядач Наталія Андріївна
  11. Питльована Вікторія Павлівна
  12. Різак Мар’яна Дмитрівна
  13. Сметанюк Володимир Богданович
  14. Сметанюк Ірина Іванівна
  15. Стриганин Ольга Михайлівна

Заочна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Захараш Андрій Дмитрович

ОКР «Магістр»

  1. Бойчук Ганна Василівна
  2. Капець Ольга Анатоліївна
  3. Кучера Ярослав Богданович
  4. Мельничук Світлана Миколаївна

2003-2004 н.р.

Денна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Бойчук Ірина Ігорівна
  2. Гринда Ігор Ізидорович
  3. Заведюк Марина Василівна
  4. Пилипів Тетяна Ігорівна
  5. Протосовецька Олена Павлівна
  6. Рибак Руслан Миколайович
  7. Семенців Василь Дмитрович
  8. Федорів Оксана Степанівна

ОКР «Магістр»

  1. Антонюк Уляна Василівна
  2. Вакуленко Марина Миколаївна
  3. Гаргат Ольга Миронівна
  4. Давидів Лілія Ігорівна
  5. Зеліско Алла Володимирівна
  6. Квасній Василь Васильович
  7. Кецмен Андрій Іванович
  8. Крет Галина Романівна
  9. Логвін Олександр Володимирович
  10. Міськів Оксана Тарасівна
  11. Модлінський Назар Олегович
  12. Петечел Олексій Юрійович
  13. Полійовська Лілія Антонівна
  14. Русин Юрій Юрійович
  15. Сабадаш Роман Богданович
  16. Стефаник Христина Ярославівна
  17. Толкач Ірина Олександрівна

Заочна форма навчання

ОКР «Спеціаліст»

  1. Ємельянова Ольга Михайлівна
  2. Попадюк Оксана Володимирівна
  3. Шкрум Володимир Петрович

ОКР «Магістр»

  1. Буджак Віктор Миколайович
  2. Бучковський Ігор Павлович
  3. Дідух Петро Олексійович
  4. Тацуняк Наталія Володимирівна

2002-2003 н.р.

ОКР «Спеціаліст»

Денна форма навчання:

  1. Давидів Володимир Мирославович

ОКР «Магістр»

Денна форма навчання:

  1. Басай Олександр Вікторович
  2. Ваків Тарас Васильович
  3. Гдичинська Богдана Богданівна
  4. Дейдей Ігор Іванович
  5. Квасниця Степан Мирославович
  6. Кохан Наталія Василівна
  7. Луцак Інна Олександрівна
  8. Марич Тарас Михайлович
  9. Француз Тетяна Анатоліївна
  10. Цепенда Володимир Мирославович
  11. Чуприна Олександр Володимирович

2001- 2002 н.р.

Денна форма навчання:

ОКР «Спеціаліст»

  1. Антошків Зоряна Василівна
  2. Брус Тетяна Анатоліївна
  3. Вінтоняк Олена Василівна
  4. Двилюк Людмила Володимирівна
  5. Дидич Руслана Михайлівна
  6. Йосифів Петро Іванович
  7. Ковальчук Сергій Олександрович
  8. Козакевич Оксана Романівна
  9. Кравців Оксана Степанівна
  10. Куриляк Володимир Мирославович
  11. Кучера Ніна Степанівна
  12. Мандзюк Надія Михайлівна
  13. Марич Христина Михайлівна
  14. Насадюк Віталій Васильович
  15. Олійник Мирослав Ігорович
  16. Острогляд Олександр Васильович
  17. Тарновський Григорій Миколайович
  18. Федюк Лілія Василівна
  19. Феха Таміла Степанівна
  20. Француз Алла Віталіївна
  21. Шкіра Ярина Миколаївна
  22. Юрчишин Віталій Дмитрович

Заочна форма навчання:

ОКР «Спеціаліст»

  1. Король Іванна Богданівна
  2. Фріс Наталія Романівна

2000- 2001 н.р.

Денна форма навчання:

ОКР «Спеціаліст»

  1. Бородовський Станівлав Олександрович
  2. Буждиган Олександра Олексіївна
  3. Вуїв Ігор Іванович
  4. Дзундза Галина Василівна
  5. Досин Лілія Володимирівна
  6. Книш Віталій Васильович
  7. Козич Ігор Васильович
  8. Кравчук Валентина Миколаївна
  9. Краснецька Ірина Іванівна
  10. Мироненко Ігор Віталійович
  11. Остропольська Ольга Олегівна
  12. Романко Світлана Миколаївна
  13. Струтинська Тетяна Зіновіївна
  14. Томин Сергій Володимирович
  15. Чмир Наталія Олександрівна
  16. Шевченко Ольга Валеріївна
  17. Яворська Леся Мирославівна

1998- 1999 н.р.

Денна форма навчання:

ОКР «Спеціаліст»

  1. Андріюк Володимир Володимирович
  2. Гамуляк Оксана Михайлівна
  3. Григор Наталія Григорівна
  4. Гурова Оксана Михайлівна
  5. Загурський Олександр Богданович
  6. Козарик Галина Михайлівна
  7. Криль Андрій Ігорович
  8. Лукач Уляна Романівна
  9. Луцась Андрій Євгенійович
  10. Максимів Леся Степанівна
  11. Малахівський Юрій Володимирович
  12. Натуркач Віталій Ярославович
  13. Притула Василь Дмитрович
  14. Рега Юрій Олексійович
  15. Угрина Світлана Михайлівна
  16. Феденчук Іван Миколайович
  17. Федчук Віталій Петрович
  18. Шишлов Олександр Євгенович

Заочна форма навчання:

ОКР «Спеціаліст»

  1. Присташ Наталія Петрівна

1997- 1998 н.р.

Денна форма навчання:

ОКР «Спеціаліст»

  1. Вадюк Василь Іванович
  2. Довганюк Андрій Ігорович
  3. Іванчук Віталій Мирославович
  4. Кричун Володимиру Васильович
  5. Лучко Оксана Олександрівна
  6. Марків Василь Дмитрович
  7. Мицай Сергій Вікторович
  8. Романюк Андрій Богданович
  9. Рубановський Кирил Станіславович
  10. Стадник Інна Миколаївна
  11. Турчак Ірина Олександрівна

Заочна форма навчання:

ОКР «Спеціаліст»

  1. Журба Валентина Антонівна
  2. Лавринішина Антонгіна Оксентіївна
  3. Луців Галина Зенонівна
  4. Фріс Ігор Павлович
  5. Щітінська Наталія Іванівна

1996- 1997 н.р.

Денна форма навчання:

ОКР «Спеціаліст»

  1. Біян Богдан Романович
  2. Галущак Андрій Едуардович

Заочна форма навчання:

ОКР «Спеціаліст»

  1. Зварич Ігор Теодорович
  2. Кецмен Іван Михайлович