Профком студентів

Наш студентський профком представляє та відстоює твої законні права та інтереси перед адміністрацією інституту в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також з іншими об’єднаннями громадян.

Профком студентів ПНУ ім. В. Стефаника складається з представників всіх інститутів та факультетів університету, які безпосередньо реалізують його діяльність в своєму інституті.

Профком студентів ННЮІ складається з голови профкому, заступника, та інших членів профкому із числа студентів.

Діяльність профкому регулюється Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

Вступаючи до Профспілки працівників освіти і науки України, студент має усвідомлювати, що він добровільно стає членом студентської організації в університеті, яка представлятиме та відстоюватиме його законні права та інтереси перед адміністрацією факультету (інституту) та університету, в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також перед іншими об’єднаннями громадян.

Профком студентів неодноразово організовує культурні, освітні, соціальні та спортивні проекти для того, щоб студенти могли проявити себе, а також благодійні акції.

Невід’ємною частиною діяльності також є поселення студентів у гуртожиток.

Студентові, який у процесі навчання оволодіває знаннями, набуває певного життєвого досвіду, необхідний захист його законних прав та інтересів. Ми будемо раді допомогти вирішити ті питання, які неодноразово з’являються у студентів

Профспілка освітян України на всіх рівнях представляє та захищає твої права та інтереси:

  • надає грошову допомогу
  • представляє студентів у всіх комісіях, де вирішуються студентські питання
  • погоджує або не погоджує виселення з гуртожитку або відрахування студента
  • відстоює права студентів перед органами державної влади
  • надає безкоштовні або пільгові квитки на спортивні події, кіно та інше

Окрім захисту прав та інтересів студентів, профком організовує різноманітні заходи, а саме :інтелектуальна гра «Sapiens game», Посвята в першокурсники», вечірки до дня юриста, дня сміху, дня студента та інших свят. Також доброю традицією стало відвідування Верховної Ради України, Верховного суду та інших судових та правоохоронних органів у м. Києві.Окрім екскурсій у м. Києві, профком організовує і інші навчальні екскурсії у м. Івано-Франківськ.

Шановний студенте! Тобі жити – тобі й шукати своє місце в цьому світі.
У нашій профспілковій студентській організації інституту є багато добрих та корисних задумів, які ми намагаємося втілити в життя, але свіжі думки – пріоритет молодих. Тому завжди на Вас чекаємо і будемо раді співпрацювати.

Посилання на сторінки в соцмережах :

http://profkom.if.ua/

https://www.facebook.com/pu.profkom/

inst @pnu_profkom

Голова профкому студентів Юридичного інституту

Угриновський Юрій Андрійович

+380954880629  Yura_y.99@ukr.net