Студентський сенат

Студентський СЕНАТ – орган студентського самоврядування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Сенат для студента – це реальна можливість здобути досвід практичної організаторської і роботи в команді, познайомитись з великою кількістю молодих, активних і цікавих людей з цілої України. А також проявити вміння і вдосконалити навички організації різних заходів, спробувати свої можливості керівника проектів, отримати підтримку і корисні поради. Бути почутим на університетському, місцевому, обласному і Всеукраїнському рівнях молодіжної політики, долучитись до розробки і внесення пропозицій щодо покращення студентського життя. І як результат – бути поміченим керівництвом ВУЗу, державними службовцями різних рівнів, підприємцями і бізнесменами які з задоволенням після закінчення університету захочуть бачити активну, енергійну, молоду людину.

Сенат включає представників всіх інститутів та факультетів ПНУ ім. В.Стефаника, які безпосередньо реалізують діяльність сенату в своєму інституті та до яких можна звернутись з питань, які цікавлять студента.