Успішний виступ на правничих всеукраїнських студентських олімпіадах

Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в чергове успішно виступив на правничих всеукраїнських студентських олімпіадах!

На всеукраїнській студентській олімпіаді з правознавства, яка відбувалась у м. Запоріжжі 10-12 квітня 2019 р. Галина Мельничук, Вікторія Сікора та Віталій Бабак здобули ІIІ командне місце серед понад п’ятдесяти закладів вищої освіти України, а Галина Мельничук виборола ІІІ місце в індивідуальному заліку серед понад ста двадцяти учасників. Представник команди – старший викладач кафедри судочинства Леся Степанівна Кульчак.

На всеукраїнській студентській олімпіаді з кримінального права, яка пройшла у м. Кривий Ріг 10-11 квітня 2019 р. наша команда у складі Валентини Мальцевої, Уляни Кравчук та Ірини Гнактюк здобула І загальнокомандне місце серед понад двадцяти закладів вищої освіти України. Також чудовими є результати в індивідуальному заліку – Валентина Мальцева здобула ІІ місце, а Уляна Кравчук ІІІ місце з-поміж сімдесяти учасників.
Представник команди – доцент кафедри кримінального права Ігор Васильович Козич.

ВИ – НАЙКРАЩІ !!! Підтримали добру понад десятирічну традицію переможних виступів Навчально-наукового юридичного інституту на студентських олімпіадах!!!