Криміналістичний центр

Загальна інформація

Згідно наказу Ректора ПНУ ім. Василя Стефаника №155-к від 13 грудня 2007р. Пункт №3 в  Юридичному інституті з 15.10.2007р. створено Криміналістичний центр до складу якого введено підрозділи:

  • Криміналістична лабораторія, завідувач криміналістичної лабораторією;
  • Фотолабораторія, завідувач фотолабораторії;
  • Криміналістичний полігон, завідувач криміналістичним полігоном;
  • Комп’ютерний клас , інженер по обслуговуванню техніки;
  • Введено посаду завідувач криміналістичним центром.

Криміналістична лабораторія

Криміналістична лабораторія: аудиторія (№02)

Використовується як методичний клас для проведення в основному занять теоретичного плану із студентами денної та заочної форми навчання, а також практичних та семінарських занять з курсу «Криміналістика», навчальних дисциплін за вибором студента, «Судові експертизи» «Криміналістичне дослідження зброї та боєприпасів», «Криміналістична інформація», «Основи оперативно – розшукової діяльності».

Криміналістичний полігон

Криміналістичний полігон: Розташований у нульовому приміщенні старого корпусу(коледж). Складається із 5-х кімнат та великого холлу. Кімнати імітованої під магазин, кімнати наркопритону, жилої кімнати з виявленим трупом людини,кімнати імітованої під квартиру, а також кабінет слідчого. Наявні пісочно – грунтові полоси для виготовлення гіпсових зліпків слідів взуття людини та транспортних засобів, об’єктів зі слідами застосування вогнепальної зброї, приналежності для дактилоскопіювання живих людей та трупів.

Науково – технічні криміналістичні засоби використовуються для індивідуального лабораторного і практичного відпрацювання завдань з розділу криміналістичної техніки, слідів-предметів, слідів – відображень, тактики та методики розслідування окремих видів злочинів, відпрацювання окремих слідчих дій.

Комп’ютерний клас

Комп’ютерний клас Використання для проведення занять з основ інформатики, а також використовується як Інтернет клас та доступу до мережі Інтернет та внутрішніх університетської мережі та тестування студентів.

Колектив

Завідувач криміналістичним центром: Тимчишин Михайло Михайлович

Завідувач криміналістичного полігону: Черепій Петро Петрович

Інженер з обслуговування комп’ютерної техніки: Гуменицький Михайло Богданович

Викладачі криміналістики:

  • ст.викладач. Тимчишин М.М.
  • к.ю.н., доцент Кадук С.В.

Контакти

телефон: (0342) 59-61-13

е-мail: CrimLab@ukr.net