Співпраця з Міжнародною Академією екологічного права

Завдяки рекомендації професора Львівського та Орегонського університетів Світлани Миколаївни Кравченко Юридичний інститут у 2010 році став єдиним від України членом Академії екологічного права Міжнародного союзу охорони природи ООН (МСОП ООН), що вивело наукові дослідження на якісно новий рівень європейського та міжнародного співробітництва.

Для довідки:

МСОП заснований у 1948 році урядами та неурядовими організаціями і на сьогодні є найстарішою та найбільшою глобальною екологічною організацією, що має на меті збереження природних ресурсів. Розуміючи роль права у боротьбі із найбільш актуальними екологічними проблемами та викликами у 1960 році було створено Комісію екологічного права МСОП, що складається із експертів зі всього світу. Згодом у 2003 році, визнаючи важливість розвитку освіти та науки в сфері екологічного права на рівні університетів, МСОП розвинув ідею створення Академії екологічного права.  Академія є унікальною мережею академічних закладів, які займаються удосконаленням правової освіти в галузі екології, членами якої на сьогодні є більше 200 установ по всьому світу. Жоден із українських ВУЗів не входить в дану мережу. Основними вимогами щодо членства в Академії є: кількість предметів в навчальній програмі, пов’язаних із екологічним правом і кількість професорського викладацького складу, що спеціалізується в даній сфері та періодичність публікацій та наукових досліджень в сфері екологічного права.

Представниками від кафедри в Академії екологічного права МСОП ООН є проф. Кобецька Н. Р., доц. Яремак З.В., доц. Мороз Г. В., викл. Данилюк Л.Р.

Серед спільних проектів, які реалізуються у рамках цієї співпраці – відвідання Колоквіумів Академії та проведення спільних конференцій, безоплатна публікація наукових статей у міжнародних виданнях, участь у підготовці спільних монографій із вченими різних вишів світу, членство у редколегіях міжнародних журналів, участь у конкурсах на отримання грантів Академії на вдосконалення викладацької майстерності, виступів у якості гостьових професорів, участь у роботі комітетів Академії тощо.

Детальніша інформація за посиланням.