Студентська наукова робота

На кожній із кафедр створені і постійно діють студентські наукові гуртки. Зокрема, на кафедрі теорії та історії держави і права гурток «Проблеми державотворення і правотворення в Україні»; на кафедрі цивільного працює «Цивілістичний клуб» за двома напрямами – «Приватне право» та «Корпоративне право»; на кафедрі кримінального права діє гурток «Актуальні проблеми кримінально-правового регулювання», робота якого здійснюється за двома напрямками: «Теоретичні та практичні питання кримінального права» та «Актуальні проблеми кримінології та юридичної психології»; на кафедрі трудового, екологічного та аграрного права діють два гуртки – «Сучасні тенденції розвитку екологічного, аграрного та земельного законодавства України» і «Актуальні проблеми трудового права та права соціального забезпечення»; на кафедрі конституційного, міжнародного та адміністративного права працює гурток «Актуальні питання адміністративного та фінансового права»; на кафедрі судочинства діє гурток з доктринальних проблем процесуальної науки.

Зведені дані про результати виступів на студентських олімпіадах, конкурсах

2015 р.

За 2015 р. студенти Юридичного інституту опублікували 88 тез і статей.

Юридичний інститут має хороші результати на олімпіадах і конкурсах, які проводилися під егідою Міністерства освіти і науки України. Так, наші студенти вдруге в історії нашого закладу здобули  І загальнокомандне місце і І, ІІ, ІІІ місця в індивідуальному заліку (Віталій  Саветчук, Володимир Чабан, Анадрій Обітоцький).

Студентка Юридичного інституту Наталія Мазепа (науковий керівник Н.О. Багай) здобула третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (м. Харків), що прирівнюється за своїм статусом до олімпіади.

Також у 2015 р. команда Юридичного інституту увійшла у фінал і стала призером конкурсу з модельного судового засідання Конституційного суду України (м. Харків).

2016 р.

За 2016 р. студенти Юридичного інституту опублікували 93 тез і статей.

Юридичний інститут має дуже суттєві результати на олімпіадах і конкурсах, які проводилися під егідою Міністерства освіти і науки України. Так, наші студенти здобули ІІ загальнокомандне місце і два других і одне третє місця індивідуальному заліку (Ошуст Ольга, Обітоцький Андрій, Москалюк Марія).

Також двоє студентів Юридичного інституту (Затолюк Мар’яна і Васильєва Ангеліна) під керівництвом А.В. Зеліско, М.В. Логвінової здобули другі місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (м. Харків), що прирівнюється за своїм статусом до олімпіади.

Наші студенти зуміли відзначитися і на правових змаганнях за кордоном. Так, 25-28 листопада 2016 року м. Мінськ (Білорусь) відбулися судові змагання з міжнародного арбітражу. Команда Юридичного інституту в складі Ірини Федорович, Наталії Адамович, Костянтина Яша, Юрія Марущака і тренер І.Р.Пташник в англомовній секції здобула третє місце, поступившись у півфіналі команді Гарварду.

Крім того у 2016 р. наша студентська команда взяла участь у Всеукраїнському турнірі із судових дебатів з екологічного права (м. Київ), де достойно представила наш інститут.

2017 р.

За 2017 р. студенти Юридичного інституту опублікували 61 тез і статей.

Юридичний інститут має добрі результати на олімпіадах і конкурсах, які проводилися під егідою Міністерства освіти і науки України. 11-12 квітня 2017 р. на базі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг) відбулася Всеукраїнська студентська олімпіади з кримінального права. За рішенням оргкомітету олімпіади у загальнокомандному заліку наші студенти вибороли друге місце серед двадцяти одного ВНЗ. Крім того, за результатами індивідуального туру всі наші учасниці – Бойчук Віта, Гулян Юля, Васильєва Ангеліна здобули індивідуальні другі місця.

11-13 квітня 2017 р. Запорізький національний університет приймав Всеукраїнської студентську олімпіаду з правознавства. Команда  студентів Юридичного інститут у складі Ошуст Ольги, Москалюк Марії, Обітоцького Андрія здобули третє загальнокомандне місце серед 134 студентів з 50 ВНЗ, які готують фахівців за спеціальністю «Право».

19-20 травня 2017 року на базі Університету «КРОК» (м. Київ) відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з Міжнародного права (приватне, публічне). Участь у змаганні взяли понад п’ятдесят студенів з різних ВНЗ України. Навчально-науковий Юридичний інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника представила команда у складі Наталі Кисилиці, Яни Грицишин, Діани Цих. У черговий раз виступ студентів Юридичного інституту був успішний. Зокрема, Наталя Кисилиця здобула призове третє місце, а Яна Грицишин та Діана Цих зайняли відповідно четверте і шосте місця.

Також студентка Юридичного інституту Вікторія Сікора під керівництвом І.І.Петровської здобула третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (м. Харків).

Наші студенти зуміли відзначитися і на правових змаганнях за кордоном Так, з 17 по 21 липня у Палаці Націй у Женеві відбулися IХ міжнародні судові дебати з прав людини імені Нельсона Мандели. До участі у міжнародних змаганнях допущені 25 найкращих команд світу, включаючи Oxford University, Yale University та Юридичний  інститут Прикарпатського національного університету імені Стефаника. Наша команда студентів  пройшла до півфіналу змагань, що вважається добрим результатом.

2018 р.

За 2018 р. студенти Юридичного інституту опублікували 54 статті, тези.

Юридичний інститут має добрі результати на олімпіадах і конкурсах, які проводилися під егідою Міністерства освіти і науки України. 11-12 квітня 2018 р. на базі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг) відбулася Всеукраїнська студентська олімпіади з кримінального права. Наша студентка Віта Бойчук виборола І місце серед понад шістдесяти учасників.

11-13 квітня 2018 р. Запорізький національний університет приймав Всеукраїнської студентську олімпіаду з правознавства. Команда студентів Юридичного інститут у складі Галини Мельничук, Уляни Джуглі, Вікторії Сікори здобули ІІ командне місце серед понад сорока ВНЗ України, а Галина Мельничук виборола ІІІ місце в індивідуальному заліку серед понад ста десяти учасників.

Також ми маємо хороші успіхи на Всеукраїнських конкурсах наукових робіт МОН, який прирівнюється до олімпіади. Так, студент Юридичного інституту Віталій Бабак під керівництвом З. В. Яремак здобув ІІІ місце на конкурсі з «Адміністративного права і процесу» (м. Запоріжжя).

Вікторія Сікора під керівництвом І.Р.Пташник здобула третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з міжнародного права (м. Одеса).

Також Наталія Киселиця стала переможцем стипендійної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука (керівник Н.Р. Кобецька). Також під керівництвом Н.Р.Кобецької Ірина Шукало підготувала магістерську роботу, яка була визнана найкращою в університеті і отримала стипендію від Фонду Східного інституту (м. Варшава).

Наші студенти зуміли відзначитися і на правових змаганнях за кордоном Так, команда Юридичного інституту взяла участь у 11 Міжнародних судових змаганнях з міжнародного інвестиційного арбітражу (м. Франкурт-на-Майні), де виступила гідно.

2019 р.

За 2019 р. студенти Юридичного інституту опублікували 62 статті, тези.

На всеукраїнській студентській олімпіаді з правознавства, яка відбувалась у м. Запоріжжі 10-12 квітня 2019 р. Галина Мельничук, Вікторія Сікора та Віталій Бабак здобули ІIІ командне місце серед команд понад п’ятдесяти закладів вищої освіти України, а Галина Мельничук виборола ІІІ місце в індивідуальному заліку серед понад ста двадцяти учасників.

На всеукраїнській студентській олімпіаді з кримінального права, яка пройшла у м. Кривий Ріг 10-11 квітня 2019 р. наша команда у складі Валентини Мальцевої, Уляни Кравчук та Ірини Гнактюк здобула І загальнокомандне місце серед понад двадцяти закладів вищої освіти України. Також чудовими є результати в індивідуальному заліку – Валентина Мальцева здобула ІІ місце, а Уляна Кравчук ІІІ місце з-поміж сімдесяти учасників.

Також успішним був виступ нашої команди на олімпіаді з Міжнародного права, яка відбулася 15-17 травня 2019 р. у м. на базі Університету «КРОК». Віталій Бабак здобув ІІІ місце, а В. Сікора стала четвертою.

26-27 жовтня 2019 р. на базі Хмельницького університету управління та права проводилися Всеукраїнські змагання зі слідчих дій, на яких команда Юридичного інституту здобула ІІІ місце.

Також Галина Мельничук і Уляна Кравчук тали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчої діяльності, який проводився спільно Генеральною прокуратурою України і Міністерством освіти і науки України.