Науковий сектор

Науковий сектор діє у складі Координаційної ради студентського самоврядування  Навчально-наукового юридичного інституту. Сектор наукової діяльності створений  з метою активізації  наукового напрямку  діяльності студентів Юридичного інституту. На території України, а також у значній кількості різних держав світу, на постійній основі проводяться різні правничі конкурси, конференції, круглі столи, стажування. І саме з допомогою даного сектору студенти Юридичного інституту можуть не тільки отримувати інформацію про такі заходи, а також отримати допомогу в заповненні пакетів документів для участі.

Саме таким чином студенти нашого інституту стали переможцями та учасниками різноманітних конференцій, зокрема в Санкт-Петербурзі, Польщі, Білорусії та інших значних конференцій на території України.

Наукове товариство Юридичного інституту, яке існує в межах сектору, тісно співпрацює з різними студентськими організаціями правників, а саме: у нас розвинені стосунки з Лігою Студентів Асоціації Правників України, а також з ELSA (European Law Students’ Association) – Європейської асоціацією студентів права. За допомогою представників сектору студенти можуть стати членами даних організацій. Членство надає змогу братии участь в різних семінарах, тренінгах, школах, зокрема і міжнародних правових школах.

Одним з найважливіших напрямків роботи теж виступають  наукові гуртки, які діють в межах нашого інституту, тому до їх роботи може долучитись кожен студент, та спробувати себе у науковій діяльності. Результати роботи у гуртках представляються на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, наукових форумах студентів та молодих вчених, у вигляді доповідей, тез та статей.

Голова наукового сектору

Сікора Вікторія Євгеніївна
+380977813674