Спортивно-оздоровчий сектор

Невід’ємною та важливою частиною виховного процесу в Юридичному інституті ПНУ, запорукою формування у студентства патріотичних почуттів, морального та фізичного здоров’я є фізичне виховання та спорт.

Вести здоровий спосіб життя і бути завжди у хорошій фізичній формі – в інституті “модно”.

У нашому навчальному закладі історично склалися славні спортивні традиції, які підтримувались і збільшувались протягом усієї історії університету. Це й не дивно, адже, керівництво інституту та його тренерський склад завжди націлює своїх спортсменів на здобуття найвищих результатів. Це, звичайно, принесло свої плоди – ми п’ять років поспіль стали переможцями студентської університетської спартакіади.

Спортивний сектор координаційної ради студентського самоврядування має на меті організацію дозвілля, планування і проведення спортивних заходів, формування команд з різних видів спорту. Результатом є участь у змаганнях різних рівнів, починаючи з студентської Спартакіади ПНУ.

Для спортсменів створені всі умови, щоб вони могли займатись улюбленим видом спорту: футболом, волейболом, баскетболом, легкою атлетикою, плаванням, настільним тенісом, та ін.

Голова спортивного сектору

Кібкало Олександра (ПР-32)

0975141884

0993750603

Юридичний інститут вже шість років поспіль є ЧЕМПІОНОМ спартакіади університету.